










Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

SMOK TFV16 Mesh Tank
Opis
UWAGA!!!
ZAMAWIAJĄC PRODUKTY Z KATEGORII : SPRZĘT, ATOMIZERY,GRZAŁKI w myśl ustawy TPD oświadczasz, że jesteś zarejestrowanym przedsiębiorcą, prowadzisz własną firmę lub działalność gospodarczą. Zamówienia te będą weryfikowane przed realizacją.
PRZY ZAMÓWIENIACH Z KATEGORII : SPRZĘT, ATOMIZERY wymagane jest podanie nr NIP w panelu klienta.
Zamówienia z produktami z tej kategorii bez podanego numeru NIP nie będą realizowane.
NUMER NIP BĘDZIE WERYFIKOWANY!!!
SMOK TFV16 Mesh Tank 2/9ml
Tank SMOK TFV16 zaprojektowany do chaserów chmurowych, jest zdecydowanie potężnym i ogromnym zbiornikiem subohm z gigantyczną pojemnością o pojemności 2/9 ml i nowymi dwiema grzałkami z siatki TFV16, które zapewniają ogromną parę i doskonały smak. Ponadto zbiornik TFV16 wykorzystuje górny system napełniania z rewolucyjną pokrywą górną, która jest wyposażona w bezpieczny mechanizm blokujący, aby skutecznie uniknąć problemu wycieku. Dodatkowo regulowany podwójny przepływ powietrza z dnem szczelinowym, zbiornik SMOK TFV16.
Parametry:
Rozmiar: 32 x 64,5 mm
Średnica podstawy: 27mm / 28mm
Pojemność: 2/9 ml ( w zależności od wersji)
Grzałka: TFV16 Mesh Coil 0.17ohm (najlepsza 120 W), TFV16 Dual Mesh Coil 0.12ohm (80-160 W, najlepsza 120 W), TFV16 Triple Mesh Coil 0.15ohm (najlepsza 90 W, sprzedawana oddzielnie)
Materiał: stal nierdzewna + szkło + żywica
Gwint: 510
Zestaw zawiera:
1 x SMOK TFV16 Tank (2/9 ml w zależności od wersji)
1 x TFV16 Mesh Coil 0.17ohm (zainstalowana)
1 x TFV16 Dual Mesh Coil 0.12ohm
1 x instrukcja obsługi
Części zamienne
* Odbiór osobisty pod wskazanym adresem.*
* Powyższa oferta skierowana jest tylko do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą i ma tylko charakter informacyjny.